Weightloss on the Cheap…FABULOUSLY!

A weight loss journey can become a little expensive. Yeah no it can be a lot expensive! ¬†It involves changing your eating habits and incorporating natural healthier foods. You have to workout more often and be diligent about it. ¬†Produce (fruit, veggies) is expensive and a gym membership costs about $30-$80 per month. Nonetheless, being…